İptal & İade Politikası

Garanti, İade, İptal Bilgileri

Garanti

Şanlıurfa İş Dünyası (sanliurfaisdunyasi.com) sitesi aracılığıyla üretilen hizmetler Gizlilik Prensipleri ve Üyelik Koşulları altındaki koşullara tabidir. Üye olan herkes bu koşulları okumuş ve kabul etmiş sayılır.

İade

• Şanlıurfa İş Dünyası (sanliurfaisdunyasi.com), kullanıcının/müşterinin Gizlilik Prensipleri ve Üyelik Koşulları altındaki koşullara uymadığı durumlarda, tek taraflı olarak sözleşmeyi feshedebilme hakkını saklı tutar. Fesih halinde, Şanlıurfa İş Dünyası (sanliurfaisdunyasi.com), tarafından alınmış ücretler iade edilmez.
• Kullanıcı Gizlilik Prensipleri ve Üyelik Koşulları altındaki koşullara uyduğu sürece istediği an hizmeti almaktan cayabilir. Bu isteğini eposta, telefon ya da faks ile iletişim sayfasında yer alan numaralara bildirmelidir.
• Kullanılmış/alınmış olan hizmetin iadesi söz konusu değildir.

İptal

Şanlıurfa İş Dünyası (sanliurfaisdunyasi.com), firmanın üyeliğini gizlilik ve üyelik koşulları ve üyelik şartlarına istinaden tek taraflı olarak feshedebilme hakkını saklı tutar. Fesih halinde, Şanlıurfa İş Dünyası (sanliurfaisdunyasi.com), tarafından alınmış ücretler iade edilmez.